28 II 2020 Three Dead Fingers (Szwecja, Thrash)

zagrają:
Three Dead Fingers (SWE)
Eteritus (PL)
Rusty Mind (PL)
-------—
Three Dead Fingers Metal Band ze Szwecji, który gra mix heavy metalu, thrash metalu i trochę death metalu.

Założony w 2015 r. THREE DEAD FINGERS z siedzibą w Vasteras i Sztokholmie (Szwecja) składa się z pięciu zimnokrwistych nastolatków (w wieku 14–18 lat).

Zawierają nieodpartą melodię z połowy lat 90., furię oldschoolowego thrashu, szybkość tradycyjnego metalu i odrobinę nowoczesnego metalu.

Nieletni szwedzki kwintet wydał swój debiut pełnej długości, Breed Of The Devil, w kwietniu 2019 r. Na całym świecie pod flagą BLEEDING MUSIC RECORDS.

https://www.facebook.com/threedeadfingers/
https://www.youtube.com/watch?v=Vu13Us14Ds0


Eteritus
Zespół Eteritus z Torunia powstał w lutym 2013 roku z inicjatywy perkusisty Nitro. W grudniu 2013 składające się z 4 utworów mcd „Tales of Death” zostało zmiksowane a w lutym 2014 materiał został wydany na cd nakładem W.M. „Psycho”. 26.06.2016 ukazał się debiutancki album „Following the Ancient Path”, który został wydany przez Godz ov War Productions. 16 listopada 2018 roku nakładem Deformeathing Productions ukazała się druga płyta Eteritus zatytułowana "Order of Death". Z początkiem roku 2019 nastąpiły w zespole zmiany w składzie, liderem zespołu cały czas pozostaje Nitro. Obecnie Eteritus pracuje nad trzecią płytą.
https://www.facebook.com/eteritus


Rusty Mind
Metalowy zespół zainspirowany stonerem, heavy metalem, death metalem, złem, szatanem, wódką i innymi alkoholami. Gramy głośno z buczeniem. Nie przyjmujemy reklamacji za urażone uczucia estetyczne. Ekipa z Torunia, Bydgoszczy i CIechocinka.
https://www.facebook.com/rustymindband/
https://rustymind.bandcamp.com/